فروشگاه اينترنتي شوكوماي

جشنواره يك تا يك رمضان

جشنواره يك تا يك رمضان

مشتريان گرامي پس از يك ماه بندگي و عبادت خداي متعال و احيا نگه داشتن شبهاي قدر و تقاضاي عفو و بخشش از مهربانترين معبود در عالم هستي و روزه نگه داشتن روزها و پرورش دادن نفس و جان اميد آرزومنديم تا سالي پر از رحمت و لطف الهي نصيبتان گردد و به مناسبت اين ماه بزرگ و عيد سعيد فطر فروشگاه اينترنتي شوكوماي در نظر دارد تا به  از يكشنبه مورخ 97/3/20 الي يكشنبه مورخ 97/3/27 به ازاي هر سفارش هديه اي به ارزش 5 الي 100 هزار تومان به شما عزيزان اهدا نمايد.


عيد فطر عيد پايان يافتن رمضان نيست . عيد بر آمدن انساني نو از خاكسترهاي خويشتن خويش است .

چونان ققنوس كه از خاكستر خويش دوباره متولد مي شود . رمضان كوره ايي است كه هستي انسان را مي سوزاند و آدمي نو با جاني تازه از آن سر بر مي آورد .

فطر شادي و دست افشاني بر رفتن رمضان نيست ، بر آمدن روز نو ، روزي نو و انساني نو است . بناست كه رمضان با سحره او افطارهايش 

با شبهاي قدر و مناجاتهايش از ما آدمي ديگر بسازد . اگر در عيد فطر درنيابيم كه از نو متولد شده ايم . اگر تازگي را در روح خود احساس نكنيم .

عيد فطر برايمان معني ندارد .


وداع با رمضان

رمضان، دعوتي است به بازيافتن «خود گمشده»، ندايي است براي توجه به خداي فراموش شده، ضيافتي است براي تناول از مائده تقوا و پايان اين مهمانيِ خدايي، عيد فطر است؛ عيد توفيق بر طاعت و اطاعت، عيد توبه و تهذيب نفس، عيد ذكر و ياد محرومان و گرسنگان.

فطر، چيدن ميوه هايي است كه از فطرت مي جوشد. فطر، سپاس نعمتي است كه در رمضان نازل شده است. پيروزي بر خصم درون، جشني روحاني دارد به نام عيد فطر كه ميثاق بستن با فطرت را از سوي روزه داران مجاهده گر اعلام مي دارد. عيد فطر، پاداش افطارهاي خالصانه و به حاست، مُهر قبولي انفاق هاي با قصد قربت و پايان نامه دوره ايثار و گذشت در مسايل مالي است. فطر، عيد خداجويي و خداترسي و خداپرستي است.

پيامبر اكرم (ص) در خطبه شعبانيه فضايلي را براي اين ماه بر شمردند از جمله اين كه مردم در آن ماه به مهماني خدا دعوت شده‌اند. شب قدر در اين ماه و بهتر از هزار ماه است. احيا و نمازگزاردن در يك شب از شب‌هاي آن برابر با نماز هفتاد شب در ماه‌هاي ديگر است. ماه صبر است و پاداش صبر بهشت خداست. ماه همدردي است. ماهي است كه روزي بندگان مؤمن افزون مي‌شود. پاداش آنكه در اين ماه مؤمني را افطار دهد، برابر با آزادكردن بنده است. هم چنين ايشان، اين ماه را ماهي مي دانند كه اگر ارزش آن شناخته شود انسان آرزو مي‌كند تمام سال رمضان باشد؛ طبق سخن پيامبر(ص)، ماه رمضان،ماه بسته‌شدن درهاي جهنم، ماه گشوده‌شدن درهاي بهشت و ماه به زنجير كشيده شدن شياطين است.

آداب عيد سعيد فطر

عيد فطر، روز جشن همه مسلمانان، بخصوص روزه داراني است كه بخوبي به وظيفه الهي و بندگي خود عمل كرده و بايد منتظر دريافت پاداش باشند. صحنه نماز عيد فطر و حضور در مساجد، يادآور صحنه قيامت و حضور در پيشگاه عدل الاهي و دريافت پاداش بهشت است.

لذا مسلمانان جهت حضور در درگاه احديت بايد با لباس، بدن و روحي پاك و آراسته به ملاقات خداوند و ديدار يكديگر بروند. در اين روز لازم است در صورت امكان از لباس هاي نو و تازه و يا از لباس هاي تميز و مرتب استفاده كرد؛ تا بندگان از ملاقات با يكديگر لذت برده و اسباب رضايت الاهي هم فراهم شود. از هر وسيله اي كه باعث تنفر و جدايي مي شود بايد پرهيز نمود.

يكي از برنامه هاي مهم در ايام عيد فطر صله رحم است. دين مبين اسلام سفارش زيادي بر صله رحم و ارتباط با خويشان دارد و شديدا با قطع رابطه با اقوام مخالفت نموده است.

خداوند براي كساني كه صله رحم مي كنند پاداش فراواني قرار داده است:

«قَالَ مُوسَي إِلَهِي فَمَا جَزَاءُ مَنْ وَصَلَ رَحِمَهُ قَالَ يَا مُوسَي أُنْسِي لَهُ أَجَلَهُ وَ أُهَوِّنُ عَلَيْهِ سَكَرَاتِ الْمَوْتِ وَ يُنَادِيهِ خَزَنَةُ الْجَنَّةِ هَلُمَّ إِلَيْنَا فَادْخُلْ مِنْ أَيِّ أَبْوَابِهَا شِئْت‏؛

حضرت موسي در مناجاتش پرسيد: معبودا پاداش كسي كه صله رحم كند چيست؟ خداوند متعال فرمود: عمرش را دراز كنم و سكرات موت را بر او آسان كنم و خازنان بهشت، او را فرياد كنند: بشتاب نزد ما و از هر در، كه خواهي وارد شو».

فضيلت عيد سعيد فطر

عيد، روزي است كه خداوند براي جوايز رحماني اش و انعام رحيمي خويش از ميان روزها برگزيد، روزي كه بندگان بعد از يك ماه اعتراف به بندگي و طلب آمرزش و عرض نياز و تمنا، فراتر از ظن و گمانشان اعطا مي كند.

فطر، عيد اولياء الله و روزه داراني است كه گوي سبقت را از ديگران ربوده اند و در اين روز فرا خوانده شوند تا جوايز و هدايان را دريافت كنند.

از امام صادق (ع) نقل شده است كه فرمود: إِذَا كَانَ‏ صَبِيحَةُ يَوْمِ‏ الْفِطْرِ نَادَى مُنَادٍ اغْدُوا إِلَى جَوَائِزِكُمْ؛

"زماني كه صبح روز عيد فطر مي شود منادي [از آسمان] ندا مي كند، صبح زود به دنبال گرفتن جوايزتان باشيد."

امام رضا (ع) نقل فرموده اند: «روز فطر، از آن جهت عيد قرار داده شده است كه مسلمانان، اجتماعي داشته باشند كه در آن روز گرد هم آيند و براي خدا بيرون آيند و او را بر نعمت‌هايي كه به آنان داده شده است، بستايند و روز عيد، روز تجمع، روز خوردن روزه، روز زكات، روز شوق و روز نيايش است؛ و براي آن كه اولين روز از سال است كه خوردن و آشاميدن در آن حلال است؛ چرا كه ماه رمضان، اولين ماه سال نزد اهل حق (شيعيان اثني عشري) است. پس خداوند، دوست داشت كه در چنين روزي، همايشي داشته باشند تا خدا را حمد و ستايش كنند و در اين روز، تكبير در نماز، از آن روي بيش از روزهاي ديگر قرار داده شده كه تكبير، بزرگداشت خداوند و ستايش و ثناي او بر نعمت هدايت است، آن گونه كه خداوند فرموده است: «تا خداوند را بر اين كه هدايتتان كرد، بزرگ بداريد و باشد كه شكر گزاريد»

 

طاعات و عبادات شما عزيزان و همراهان هميشگي مورد قبول حق تعالي

عيدتان مبارك

chocomy


برچسب: choco٬ chocolate٬ chocomy٬ chocomy.com٬ تبريك عيد٬ تبريك عيد سعيد فطر٬ تبريك عيد فطر٬ جشنواره٬ جشنواره رمضان٬ جشنواره يك تا يك رمضان٬ شوكو٬ شوكوماي٬ شوكوماي مگ٬ شوكومگ٬ عيد سعيد فطر٬ عيد فطر٬ فروشگاه اينترنتي شوكوماي٬ فطريه٬ مجله خبري شوكوماي٬ مگ٬ مگ شوكوماي٬ هديه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۵۰:۰۵ توسط:رضا تركي موضوع:

فروشگاه اينترنتي شوكوماي

شوكوماي ، بزرگترين فروشگاه آنلاين تنقلات خارجي

شوكوماي ، بزرگترين فروشگاه آنلاين تنقلات خارجي

خريد آنلاين انواع تنقلات خارجي

فروشگاه اينترنتي شوكوماي بزرگترين عرضه كننده انواع تنقلات خارجي با بيش از 2500 نوع محصول مي باشد . انواع شكلات ، قهوه ، پاستيل ، بيسكوئيت ، آبنبات  ، عسل ، كيك و ويفر، سس و طعم دهنده و … را بصورت آنلاين خريد و درب منزل يا محل كار خود تحويل بگيريد . مي توانيد خريد آنلاين انواع تنقلات خارجي را با شوكوماي تجربه نماييد.

كد تخفيف ويژه كاربران جديد 

با قيمت هاي بسيار مناسب و تخفيف هاي ويژه در شوكوماي شما را شگفت زده خواهيم كرد. تمامي عزيزان و كاربران مي توانند با استفاده از كد تخفيف bon96 حين ثبت سفارش خود از 15% تخفيف بهره مند شوند.

 

كد تخفيف ويژه كاربران شوكوماي

 

اپليكيشن شوكوماي تجربه اي متفاوت در خريد آنلاين

با دانلود و نصب اپليكيشن اندرويد و آي او اس شوكوماي در تلفن همراهتان ، مي توانيد عضو شوكوماي شده و از تمامي امكانات سايت مانند مشاهده محصولات ، مشاهده تصاوير و مشخصات كالاها ،  اطلاع از تخفيف هاي شگفت انگيز و … بهره مند شويد و نهايتا سفارشتان را ثبت نماييد.

براي دانلود اپليكيشن شوكوماي كليك نماييد.

كليك كنيد

 

مجله خبري شوكوماي ؛ نقد و بررسي تنقلات خارجي

با مجله خبري شوكوماي همراه شويد و آخرين اخبار و اطلاحات حوزه تنقلات را مطالعه نماييد. مجله خبري شوكوماي براي اولين بار در ايران به نقد و بررسي تخصصي تنقلات خارجي مي پردازد.

شوكوماي ، بزرگترين فروشگاه آنلاين تنقلات خارجي

 

 

فروش ويژه عسل هاي خارجي و ايراني

 

جشنواره فروش انواع عسل خارجي و ايراني

وبسايت شوكوماي با فروش بيش از 60 نوع عسل خارجي و ايراني مرغوب ، بزرگترين عرضه كننده عسل از نظر تنوع در فضاي مجازي است. عسل هاي با كيفيت ، مرغوب و ارگانيك را با قيمت هاي مناسب در جشنواره فروش عسل وبسايت شوكوماي بصورت آنلاين خريد كنيد.

 

در شبكه هاي اجتماعي همراه شوكوماي باشيد

شوكوماي ، بزرگترين فروشگاه آنلاين تنقلات خارجي

آدرس وبسايت: https://www.chocomy.com

آدرس كانال تلگرام: https://t.me/chocomy

آدرس پيج اينستاگرام: https://www.instagram.com/chocomy20

آدرس كانال آپارات: https://www.aparat.com/chocomy

آدرس يوتيوب: https://www.youtube.com/channel/UCQcvjuKWb1Gqo_Hah4T8q6w

تلفن هاي تماس: 8884044 0903 | 55750615 021 | 56078036 021


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۵:۲۸ توسط:رضا تركي موضوع:

خريد انواع شكلات و قهوه و تنقلات و ...

 

فروشگاه اينترنتي شوكوماي اولين نرم افزار تخصصي فروش شكلات ، قهوه و تنقلات در ايران را ، راه اندازي نمود.

 

محصولاتي كه در فروشگاه اينترنتي شوكوماي عرضه مي شود :

1. انواع شكلات هاي خارجي.

2. انواع قهوه ، نسكافه ، كافي ميكس و...

3. انواع پاستيل و مارشمالو.

4. بهترين آبنبات و تافي هاي خارجي.

5. انواع سس و طعم دهنده.

6. خوش طعم ترين آدامس ها.

7. انواع كيك و ويفر.

8. بهترين بيسكويت هاي خارجي.

9. انواع تنقلات خارجي و ايراني.

 

نحوه پرداخت هزينه محصول :

• امكان پرداخت هزينه هنگام دريافت محصول در شهر تهران

• پرداخت به صورت اينترنتي و از طريق اتصال به درگاه بانكي مستقيم انجام مي شود

 

نحوه كار در فروشگاه شوكوماي :

در اين نرم افزار پس از ورود كاربر به اپليكيشن و ساخت حساب كاربري ، محصولات را مشاهده نموده و آنها را در

سبد خريد خود قرار مي دهد و سپس خريد خود را با وارد كردن اطلاعات شخصي ، آدرس و نيز انتخاب كردن نحوه پرداخت نهايي ميكند.

اطلاعات سفارش در كنترل پنل مخصوص كاربر نمايش داده شده همچنين به صورت sms به شماره كاربر پيامك مي شود.

محصولات سفارش داده شده در تهران طي يك روز كاري و در شهرستان ها طي چهار روز كاري به دست مشتري خواهد رسيد.

 آدرس:www.chocomy.com

آدرس اينستاگرام:www.instagram.com/chocomy20

كانال تلگرام:t.me/chocomy

تلفن:55761915-66101142

 


برچسب: فروشگاه، فروشگاه اينترنتي، شوكوماي، شوكومايي، فروشگاه اينترنتي شوكوماي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۵۳:۲۵ توسط:رضا تركي موضوع: